НОВИНИ

ЗМІНА УМОВ

10 ЛЮТОГО 2018

Від сьогодні нашу акцію можна вважати закінченою, оскільки потужності сьогоднішніх ЗСУ ми вважаємо достатніми, щоби запезпечити військових одягом, як би це не звучало. Та у підтримці громадян військові завжди віжчуватимуть потребу. Тому виготовлення футболок ми не припиняємо. Ціну залишаємо такою ж, як і протягом останніх кількох років. Для військових — за одну футболку відправлятимемо дві. Усі побажання вони можуть залишати у полі для приміток у формі замовлення. Там же обов'язково потрібно вказувати свій статус, наприклад: військовослужбовець ЗСУ, ветеран, учасник бойових дій тощо. Наша футболка — це вже, швидше, сувенір, тому замовляйте її собі на пам'ять або в туристичні поїздки, де надпис на ваших грудях буде тішити око друзів і підривати психіку ворогів. Дякуємо усім, хто замовляв футболки протягом чотирьох років. Завдяки вам ця футба стала легендою.

АКЦІЮ ВІДНОВЛЕНО

08 БЕРЕЗНЯ 2017

На численні прохання — як цивільних, так і військових — «Люта Справа» відновлює акцію на підтримку ЗСУ і пропонує взяти участь у ній і вам! Кольори, розміри, ціни, а головне — умови акції — такі ж, як і три роки тому. Не віриться, що цьому принту вже три роки!

СПЕЦІАЛЬНО ДЛЯ ДУЖЕ ВЕЛИКИХ

15 ЛИПНЯ 2014

Нарешті в нас з'явилася можливість замовити дуже великий розмір. Зазвичай ми їх не друкуємо, бо їх майже ніколи немає на складах, але нас декілька разів дуже просили, і ми шукали. Тепер маємо декілька XXXL-футболок, колір — Navy (він трошки світліший від Deep Navy, але відрізняється не надто помітно). Замовляйте, кому треба було, це не надовго.

ТРОХИ ПРО НАС

7 ЛИПНЯ 2014

Кирило Семенюк (Kirill Semenyuk) підшукав для нас те, що відбувається в паралельних, так би мовити, мережах, де ми не присутні. Там теж все нормально!

До речі, це той Кирило, який зробив нам таку гарну фотороботу з головним героєм нашого рекламного макету. Звертайтеся, якщо що! :)

ЗНОВУ ДО ХАРКІВСЬКОГО ШПИТАЛЮ

4 ЛИПНЯ 2014

Все та ж сама надзвичайно хоробра Настя Храброва із заїздом до Харкова передала наші пакунки з 30 футболками до місцевого шпиталю. Цього разу, оскільки відомий нам Роман Донік був на виїзді, вони потрапили до рук волонтера Костянтина Кальметьєва. Завдяки йому та Людмилі Хорошайловій футболки потрапили за призначенням — до поранених, що на той момент знаходились на лікуванні у Харківському госпіталі після останніх подій АТО. Ми навмисно прикриваємо обличчя цих чоловіків. Але ми знаємо, що ця міра тимчасова.

Фото © Людмила Хорошайлова

ДО 2-ГО БЛОКПОСТУ ПІД СЛОВ’ЯНСЬКОМ

2 ЛИПНЯ 2014

Дуже хоробра Настя Храброва зібрала для своїх підопічних з 2-го резервного батальйону оперативного призначення, сформованого з сотень Майдану, повну машину найнеобхідніших речей і рвонула на передову, за Ізюм, до 2-го блокпосту. Ще й прихопила для хлопців посилку від «Лютої справи» у вигляді 25 футболок. Все було б добре, а може, для когось і звично, та це була дощовита ніч на 27 червня. Всі знають — остання ніч перемир’я. Ніч, коли ворог розтрощив 1-й блокпост, а хлопці з 2-го прикривали відхід.

Дуже хоробра Настя Храброва все ж добралася до своїх, незважаючи на сум’яття. І виконала все, що задумала. І зранку з Харкова возила «медицину» до ізюмської лікарні, крім того дарувала пораненим наші футби, намагаючись не забути ні про кого. Перепало футболок й ішим содатам, тож не вистачило забеспечити своїх хлопців повністю. Ми спробуємо ще раз до них переслати пакунок чи декілька, а от цій дівчині, назвичайно хоробрій Насті Храбровій, честь і слава. І це — хазяйка магазину дитячих іграшок!

Ліворуч стоїть поранений солдат Олексій, як він себе називає, Льоха, у коридорі ізюмської лікарні. Згодом, буквально через кілька діб, Олександра (у групі — праворуч) було тяжко поранено, він вратив багато крові, кажуть, його стан тяжкий, але є поліпшення. Ми бажаємо йому якнайшвидше одужати, а іншим залишатися недосяжними для мін, осколків та куль.

А ось — праворуч — і та сама Настя!

Фото © Анастасія Храброва

НАША ПОСИЛКА ДІЙШЛА ДО «АЗОВА»

2 ЛИПНЯ 2014

Ось що пише всюдисущий волонтер Sergey Zoo: «Вот такие приятные изображения приходят с Востока от одесского взвода батальона "Азов".

Из всего сундукообразного коробаса, который парни получили на Востоке, самый большой и очень продолжительный восторг вызвала вовсе не гора армейского стаффа, пусть и такого нужного, а вот эти футболки, которые мне прислала Nastya Snizhna. Потому что в каждую из них был положен кусочек дома и нежности — шоколадка и/или записка, написанная женским почерком. Я не стал фотографировать записки, я бы их все и прочитать не смог, т.к. даже мой цинизм 5 уровня защиты не уберег меня от того, чтоб не расчувствоваться при прочитании, когда я случайно обнаружил первую при осмотре футболок.

Если перефразировать "you made my day", то — "you made my package" :) Спасибо, Настюша и ребята из Лютой Справы. С таким тылом хоть до Москвы. Только нах нам та Москва?»

Десантники отримали наші футби!

1 ЛИПНЯ 2014

Сторінка «1 батальйон 95 окремої аеромобільної бригади SOS» повідомляє: «Прийшла посилка, вміст якої приєно вразив хлопців. Бійці раді, що про них пам'ятають та передають вдячність УСІМ людям, хто долучився до допомоги.

Бійці задоволені і футболками (вдячність Лютій Справі), і берцями. Ті, у кого таких літніх берців немає, заздрять. Просять, якщо буде можливість — зробити і їм. Будемо сподіватись, що загальними зусиллями це вдасться. Ви самі бачите, у що вони взуті...»

Фото © Сторінка FB «1 батальйон 95 окремої аеромобільної бригади SOS»

До 1-го батальйону 95-ї окремої аеромобільної бригади

20 ЧЕРВНЯ 2014

Невсипущі волонтери отримали нашу посилку з 50 футболками для десантників, що зараз під Карачуном. Не сьогодні, то завтра повна машина з ними й іншими найнеобхіднішими речами відправлятиметься до найскладнішої межі під Слов'янськом, на якій наші пацани несуть важку службу.

Ми розуміємо, що футболки — не найголовніше, але дуже хотілося б побачити посмішку солдата, коли він отримує цю річ від нас з вами. Звичайно, до цього отримавши найочікуваніші й найнеобхідніші речі.

Все це відбувається завдяки житомирським волонтерам, зокрема Тамілі Бутко та Іскандеру Можайському. Вони обіцяли хоч одну фотографію. Ми її обов'язково опублікуємо.

Фото © Сторінка FB «1 батальйон 95 окремої аеромобільної бригади SOS»

ДО ХАРКІВСЬКОГО ШПИТАЛЮ

19 ЧЕРВНЯ 2014

Завдяки щирій сердечності та щедрості Лариси Клімакової (Larysa Klimakova) двадцять футболок від нашої акції днями відправились до Харкова, у хазяйські руки Романа Доніка (Roman Donik), і ми зрозуміли, що цього дуже замало. Тому будемо відправляти туди ще. А потім — ще. А Роман точно знає, куди більше потрібно. Дуже вдячні їм.

Ось, власне, що пише сам Роман: «Вчера пришла посылка от «Лютой Справы» c футболками. Если кто не в курсе, у них акция — заказываете футболку, вторая отправляется военным. Для популяризации идеи, две футболки оденут наши девчонки (сестры милосердия АТО). Половину футболок отдали в госпиталь, половину завтра повезу в зону АТО. Постараюсь по одной на каждом блокпосте оставить и передать в лагерь, пока чисто символически. Футболки, кстати, хорошего качества. Надеюсь, всем поступающим в госпиталь, сможем со временем выдавать такие».

Фото © Роман Донік

ДО БАТАЛЬЙОНУ «АЗОВ»

18 ЧЕРВНЯ 2014

Учора ми зібрали наступну посилку. Тепер нашими футболками буде вдягнуто взвод батальйону «Азов». Сьогодні наш пакунок їде до Одеси, звідки завтра-післязавтра його приймуть волонтери й передадуть безпосередньо в руки бійцям.

Фотозвіти нам обіцяли передати, але ми не сильно переживаємо, оскільки, по-перше, содатам нема часу на подібні речі, і по-друге, посилку передаємо тільки в руки перевіреним людям, яким ми особисто довіряємо.

Отже, чекаємо на звіти, збираємо наступні пакунки! І ми дуже вдячні невгамовній енергії Насті Сніжної та Тані Джафарової — маленьким волонтерам, що роблять велику роботу.

ТРОХИ ПРО КОЛЬОРИ

17 ЧЕРВНЯ 2014

Доброго дня! Інформуємо, що на цей час закінчилися майже всі розміри армійських футболок оливкового кольору. Інші кольори теж закінчуються. Наші виробники чекають на велику поставку на кінці червня, і у цьому випадку від нас нічого не залежить. Склади порожні. Виготовлення займе від двох до чотирьох діб, тож розраховувати на основні кольори маємо сенс лише на початок липня.

Хочемо сказати, що ми дуже далекі від фешн-індустрії, і основна задача нашої акції — не вгамовувати потреби вишуканих міщан, а все ж таки вдягати якомога більше солдатів. Що ми зараз і робимо. Отже — просимо вибачення, що затримуємось з доставкою чи підбором розміру, але ми стараємось, і всі замовлення зобов'язані виконати й виконаємо обов'язково.

Якщо вас цікавить певні колір чи розмір, пропонуємо вам телефонувати і з'ясовувати це. Не соромтесь дзвонити, якщо ви надто довго очикуєте ваше замовлення. Якщо доставка надто затягнута, краще перевірити, аби не сталося помилки під час формування замовлення.

Ще раз хочемо наголосити, що характер нашої акції не має комерційного забарвлення. Ми без заперечень викладемо на сторінці усі можливі звіти, коли будемо готові. Крім того, з великим задоволенням повідомлятимемо про надходження наших (точніше, ваших, шановні учасники) футболок у місця призначення — фотографіями, повідомленнями чи постами у Facebook волонтерів, котрі з нами співпрацюють. Бо це — наша головна задача.

Дякуємо усім за розуміння. Вже скоро-скоро всього буде вдосталь! :))

До 72-ої механізованої бригади

16 ЧЕРВНЯ 2014

Завдяки нашим друзям, зокрема Насті Сніжній (Nastya Snizhna), три десятки наших футболок минулої суботи додалися до камуфляжно-шкарпеткових комплектів, що зараз уже в дорозі на передову до Донецької області — у 72-у механізовану бригаду. Настя пише у Facebook про це так:

«Сьогодні відправили передачу для бійців 72-ї механізованої бригади. Завдяки ініціятиві «Лютої Справи» хлопці отримають суперські футболки!!! Все просто — якщо хочете, щоби хлопці мали досить футболок, — долучайтеся до акції! Купуєте футболку для себе — така сама вирушає на фронт (ціна не барижна — 120 грн за 2 ЯКІСНІ КАЙФОВІ ФУТБОЛКИ). Завдяки народному депутату свободівцю Олександру Мирному ми також відправили 30 пар камуфляжу. І традиційно — добрі житомирські шкарпетки від Житомирської Свободи. І головне — дитячі малюнки та листи.»

Як бачите, з миру по нитці. І, до речі, малюнки та листи теж не забувайте передавати. Можна й через нас, приймаємо у себе або «Новою поштою» — Київ, відділення № 59, Гончарук Андрій.

(Фото — і наші, і їхні :) Але ми дуже сподіваємося на те, що надішлють свої фото ще й самі солдати, хоча їм зовсім не до фотографування.)

ВАЖЛИВО!

6 ЧЕРВНЯ 2014

Дорогі всі, хто вже замовив футболки і хто ще думає! Ми вражені і зворушені кількістю людей, які відгукнулися на акцію. Настільки, що трохи «зашилися». Та це не знімає з нас обов'язку задовольнити кожного і — головне! — вчасно передати вашу підтримку українським воякам.

Ви неодмінно отримаєте своє замовлення найближчим часом — тільки просимо вас про трохи терпіння. В суботу (або після вихідних) ми маємо можливість передати партію футболок воякам, які знаходяться в госпіталі в Ірпені — і це потрібно зробити першочергово. А нова партія чоловічих футболок вже друкується!

МИ РОЗПОЧИНАЄМО

2 ЧЕРВНЯ 2014

Отже, наша ініціатива виявилася досить успішною для того, щоби розширити її горизонти. Пробний наклад футболок розійшовся за декілька днів лише серед знайомих. Тепер ми хочемо спробувати розповсюджувати футболки більшими масштабами й не тільки завдяки «сарафанному радіо» та «циганській пошті». І ми замовили нову партію. А згодом — за тиждень — замовлятимемо знову.

Солдатські «половинки» маємо намір відправляти наприкінці наступного тижня. Отже, чим більше футболок ви придбаєте, тим більше їх поїде до солдат.